.

.

година Бесплатен превозот Sequined Кристал враќањето дома Партија Сирена Пром Фустани Формално Долги Вечерни фустани vestidos де феста TK114

година Бесплатен превозот Sequined Кристал враќањето дома Партија Сирена Пром Фустани Формално Долги Вечерни фустани vestidos

DEN 3624.00
Количина на стоки


НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Половината:
Природни
Декорација:
Sequined
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Бренд Име:
Thinkyounique
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Микрофибер
Воз:
Никој
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
Душо
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
TK114
Сцена:
Свадба
Сцена:
поведување ритуал, партија, годишното собрание на друштвото, перформанси
Моден Елемент:
длабоко V деколте, став
Возрасна Група:
18 - 25 возраст
длабоко V деколте, став:
Секси
Слика Тип:
Вистински Слики
R

Тие исто така купуваат со овој производ