.

.

50PCS 14 Игли Сечилото трајна шминка тетоважа Игли EyebrowHigh Ниска лак ножеви игли за прирачник пенкало microblading кружен лак

50PCS 14 Игли Сечилото трајна шминка тетоважа Игли EyebrowHigh Ниска лак ножеви игли за прирачник пенкало microblading кружен

DEN 908.00
DEN 955.20
-5 %
Количина на стоки


50 КОМПЈУТЕРИ/многу 14pins за Еднократна употреба Веѓа Ножеви Тетоважа Игли Трајна Шминка &Шминка Веѓа Reamer Совршен Сечилото Снабдување
Опис :
Нов & Висок квалитет.
Тип : 14 Игли,
боја : бела
Игли се направени од квалификуван медицински челик.
Копје е остар, еластична и дури. Секое парче е ставен во стерилна пакет. Големина : 2.2*0.5 cm
Достапни Игла Големини :
14 Игли
Слика Покаже :
Постојат производи може исто така како

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Око Веѓата Ножеви
Име:
Око Веѓата Ножеви
Тип:
14
Пакет:
50 компјутери/многу
Големина:
2.2*0.5cm
Материјал:
квалификуван медицински челик.
Функција:
Копје е остар, еластична и дури.
Дијаметар на Игли:
0.3 mm
Тип:
тетоважа материјали
Type2:
Тетоважа accesories
боја:
Бела
R

Тие исто така купуваат со овој производ