.

.

2 парчиња Директно микро 5pin машки да USB 2.0 машки мозок адаптер за Податоци Полнењето конектор за Кабел од 1,5 метар , Бесплатен превозот

2 парчиња Директно микро 5pin машки да USB 2.0 машки мозок адаптер за Податоци Полнењето конектор за Кабел од 1,5 метар , Бесплатен

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Количина на стоки


USB 2.0 машки да се микро 5pins машки кабел Сосема Нов!
Целосна Должина : 1.5 метар / FT 4.5
Количина : 2 компјутери
Лев агол : обично се користат на правото на лаптоп. Или други уреди, USB 2.0
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве :
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

Број На Модел На:
микро
is_customized:
Yes
Должина на кабел:
150cm
Примена:
Енергија, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
USB
R

Тие исто така купуваат со овој производ