.

.

DIY Божиќ Подарок Име Engrave Pendant Персоналните 925 Sterling Silver Име Ѓердан Со Кутија (JewelOra NE101643)

DIY Божиќ Подарок Име Engrave Pendant Персоналните 925 Sterling Silver Име Ѓердан Со Кутија (JewelOra NE101643)

DEN 806.00
DEN 1151.52
-30 %
Количина на стоки

Боја : Злато / Сребрена / Розово Злато Материјал : 925 Фунта Сребро со Злато / Родиум / Розово Злато Позлатен Стил : Персоналните Должина : синџир : 40(16")/ 45(18")/ 50(20")/ 55(22")cm Тежина : за да ја измените
Персонализирање на сопствени-направи pendant Купување Процес : 1. Направи вашата цел . 2. Одберете Синџирот должина и Боја. 3. Ве молиме оставете порака на името што сакате под цел. СОВЕТИ : 1.Цел 5 - - - - - - - Слободно Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 - - - - - - - Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Метална боја:
40cm, 45см, 50cm, 55cm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
jewelora
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
NE101643
Материјал:
Кубен Циркони
R

Тие исто така купуваат со овој производ