.

.

21pcs LED Внатрешни работи Светлина Комплет + табличка светилка за BMW E39 5 серија 530d 525d 520d 520i 525i 528i 530i 540i М5 Седан (96-03)

21pcs LED Внатрешни работи Светлина Комплет + табличка светилка за BMW E39 5 серија 530d 525d 520d 520i 525i 528i 530i 540i М5

DEN 1679.52
Количина на стоки


Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 3pc Задните Купола/Мапа Светла - 4pc Суета Огледало/Sun Стакло-4pc Багажникот lights-2pc Ракавица кутија светлина-1pc Вратата lights-4pc Табличка светлина-2pc 1pc екстра сијалица
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007year во Dongguan Град во Кина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
ZOOMSEEZ LED внатрешни работи за полнење за 1996-2003bmw 5series E39 вклучува 21 PC led светла. Овој Комплет доаѓа со сите светла кои ви се потребни за внатрешни работи. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби.
Ова ДОВЕДЕ комплет одговара : 5-серија E39 : 530d 525d 520d 525td 520i 535i 525i 528i 530i 540i М5 Седан (1996-2003)
ZOOMSEEZ е бренд на zsled Optoelectronic ко.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден.

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Објектот Тежина:
0.2kg
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
1.5-2.5W / bulb
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
E39 LED внатрешни работи светлина комплет
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
60-130Lm/ сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
ZOOMSEEZ мало пакет
Гаранција:
12 месеци
Лумен:
60-130Lm/ сијалица
боја:
Бела, Ладно Бела
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
5-серија E39 Led внатрешни работи light пакет
живот:
Во текот 50000hours
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Сертификат:
CE, RoHS
R

Тие исто така купуваат со овој производ