.

.

800mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

800mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2760.00
Количина на стоки

Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.ние можеме како што rquest.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.Како имаме долгорочна соработка на логистика .

Водич Ширина или Дијаметар:
30
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ