.

.

WT-P931 Прекрасни Природни Правоаголник пурпурна cryst Дрвото На Животот Pendant,Висок Степен на рачно изработени трговија на Големо камен Шарени Шарм Pendant

WT-P931 Прекрасни Природни Правоаголник пурпурна cryst Дрвото На Животот Pendant,Висок Степен на рачно изработени трговија на

DEN 2640.00
Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-P931 Прекрасни Природни Правоаголник Аметист Дрвото На Животот Pendant,Висок Степен на рачно изработени трговија на Големо камен Шарени Шарм Pendant
Точка Законик :
WT-P931
Материјал :
Кристал монистра
ГОЛЕМИНА на :
Околу 30*40mm долг на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
Препорачуваме : Simillar дизајн pls се провери од овој линк
Заврши :
роуз злато галвански се спротивстави на tarnishable, олово и nickle слободни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барање
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Бренд Име:
WKT
Приврзоци Тип:
Круг
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка
Број На Модел На:
WT-P931
Стил:
Класичен
Функција:
Декорација
цена:
трговија на големо цена
боја:
Природни
Место на Потекло:
Кина
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ