.

.

2017 гроздобер барок метал кристал цвет сомот широк венчиња кралската чипка гем кристал бисер headband жените коса додатоци

2017 гроздобер барок метал кристал цвет сомот широк венчиња кралската чипка гем кристал бисер headband жените коса додатоци

DEN 873.00
DEN 1246.56
-30 %
Количина на стоки


2017 гроздобер барок метал кристал цвет сомот широк венчиња кралската чипка гем кристал бисер headband жените коса додатоци

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
l-07
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Hairbands
Материјал:
Кристално
R

Тие исто така купуваат со овој производ