.

.

T0481 Мастило Кертриџ За Epson T0481 - T0486 Перо Фото R200 R220 R300 R300M R320 R340 RX500 RX600 RX620 RX640 Печатач

T0481 Мастило Кертриџ За Epson T0481 - T0486 Перо Фото R200 R220 R300 R300M R320 R340 RX500 RX600 RX620 RX640 Печатач

DEN 438.00
DEN 509.76
-14 %
Количина на стоки

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 15days Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
T0481 Мастило Кертриџ За Epson T0481 - T0486 Перо Фото R200 R220 R300 R300 M R320 R340 RX500 RX600 RX620 RX640 Печатач
Пакет Содржина :
1 X T0481 Црно мастило Кертриџ
1 X T0482 Синозелена мастило Кертриџ
1 X T0483 Магента мастило Кертриџ
1 X T0484 Жолта мастило Кертриџ
1 X T0485 Светлина Синозелена мастило Кертриџ
1 X T0486 Светлина Магента мастило Кертриџ
Кертриџ Информации :
кертриџ модел : T0481 T0482 T0483 T0484 T0485 T0486
Главниот за : Европа , Америка
Јачина на звук : 18ml Црна ,18ml Боја
Printer model :
За Epson Перо Фото RX500 RX600 RX620 RX640
За Epson Перо Фото R200 R220 R300 R300 M R320 R340
Banktransfer 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ако има било какви прашања и онлајн контактирајте со нас или е-маил за нас . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
vilaxh
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
За Epson T0481 - T0486
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
за epson r200:
за epson фото r200
за epson r200 перо:
за epson r200 кертриџ
за epson r220:
за epson r220 касети
за epson r300:
за epson перо фото r220
за epson r300 касети:
за epson перо фото r300 инк-џет печатач
за epson r320:
за epson r320 касети
r340:
за epson r340
rx500:
за epson rx500
за epson rx600:
за epson rx500 касети
за epson rx620:
за принтер epson rx620
R

Тие исто така купуваат со овој производ