.

.

До 2015 Временски ограничени Врвот Ио Месинг Bakelite Високо-одделение Двојно Rib Засилување Xas-160 Алто Saxophone Тело Врежан Оценување

До 2015 Временски ограничени Врвот Ио Месинг Bakelite Високо-одделение Двојно Rib Засилување Xas-160 Алто Saxophone Тело Врежан

DEN 17306.40
Количина на стоки


започнете Цена : $399.00 Цена : $570.00 Цена : $300.00 Цена : $69.00 Цена : $169.08 Цена : $82.56
крајот
Име] : alto saxophone
[Бренд] : Xinghai
[Материјал] : инструменти посветен бакар
[Површински третман] : електрофореза злато
[Пакет] : Платно Кеси
[Потекло] : Пекинг
Овој дел Сакс Xinghai Corporation во 2013 поставите неколку месеци по многу елита инженери разви најновите професионални одделение saxophone, saxophone делот посветен чист бакар рачно изработени музички инструменти, труба и телото се изгради, копчиња двојно засилување засилување дизајн, задржувајќи една датотека дизајн, рака кука палецот остатокот дизајн, целосно демонстрираа дизајн на Xinghai човечки зборови, а неговите клучни дизајн повеќе разумни, повеќе компактен, па се игра неспокојот, посветла treble дел saxophone, бас дебели, добро intonation, површината електрофореза злато, по врежан, Џин Jian, ви даваат висок визуелно уживање, апсолутно супер професионални saxophone

Тон:
Eb
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Електрофореза Злато
Глава Материјал:
bakelite
Број На Модел На:
190
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
R

Тие исто така купуваат со овој производ