.

.

XQ Free shippingFashionable жена нови зимски капка глазура глеѓ Божиќ грб облека џокер темперамент brooch

XQ Free shippingFashionable жена нови зимски капка глазура глеѓ Божиќ грб облека џокер темперамент brooch

DEN 91.00
DEN 100.80
-10 %
Количина на стоки


политика за испорака
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 15-30 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија , Бразил , или некои Европски земји може да потрае до 30-50 работни дена или подолго за испорака.
Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите. При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XQ
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
JFH-84
R

Тие исто така купуваат со овој производ