.

.

200set/многу СРЕБРО Позлатен Уво Studs+Уво Ореви Накит со внатрешен 8-14mm Камео Поставување на Лента База за DIY Обетки ПОДОБАР КВАЛИТЕТ

200set/многу СРЕБРО Позлатен Уво Studs+Уво Ореви Накит со внатрешен 8-14mm Камео Поставување на Лента База за DIY Обетки ПОДОБАР

DEN 829.00
DEN 1036.32
-20 %
Количина на стоки


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Сребро Позлатен
Материјал : Бакар
Минималната Количина : 200sets
Стр roduct функции : DIY earring наоди и прилагодувања за изработка на накит,за сите видови на метални накит може да се обложено со злато,сребро,антички бакар,антички бронза,антички сребрен,gunmental црна,и така натаму.
Совети,
1.Оваа earring студ не е заварени,но направени од машина целосно,па тоа е дамка-слободни и повеќе стабилен : )
2.Овој предмет има 4 спецификациивнатрешна 8мм,10мм,12mm,14mm со 3 видови на уво ореви,ве молиме не заборавајте да го изберете вашиот кои сакаат спецификација и обликот на уво орев,благодарение : )

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
1.25inch
Број На Модел На:
id410002
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Висина:
1.25cm
Производ Карактеристики:
сребро позлатен студ earring со база
Големина:
8-14mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ