.

.

Toolfit Компас Divider Накит Изработка на Алатки И Опрема Пролет Protractor Лак Компас Висок Квалитет Рака DIY Алатки

Toolfit Компас Divider Накит Изработка на Алатки И Опрема Пролет Protractor Лак Компас Висок Квалитет Рака DIY Алатки

DEN 305.28
Количина на стоки

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако сте итност, pls изберете и други превозот начин. Сега уживајте во вашата шопинг!!!
ОПИС
Компас Divider Накит Изработка на Алатки И Опрема Пролет Protractor Лак Компас Висок Квалитет Рака DIY Алатки
Име : Компас Divider
Режим No : 1176
Боја : Сребрена
Пакет : 1pc/торба
Материјал : Метал Објект Дијаметар : 3 инчен Објект Должина : 10 инчен Метали Тип на : Нерѓосувачки Челик Објект Тежина : 60g Објект Ширина : 3 инчен Објект Висина : 3 инчи
Напомена :
1.
Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 28. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.,Ltd е професионална Изработка на Накит Алатки Снабдувач. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , времето за Испорака е околу 20од 60 дена ( Без следење на информации ) Ако не се стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно б. Ако не receieved стоката кога датум на испорака заврши, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Потоа кажете ни и ние може да напише пониска цена на фактурата. П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса? О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса. Потоа Slove за што ПОБРЗО.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали вашиот цена вклучуваат сопствени даночни? A : Не, купувачот треба да се обрне на сопствени даночни зависи од различни земји. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
СЛИКА ШОУ
АВТО-ШОПИНГ ВОДИЧ
ПЛАЌАЊЕ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Затоа ве молам не ми пречи со тоа.
ЗА НАС
Шенжен ZAKA ТЕХНИКА Group Co. Се надевам дека можеме да имаме win-win соработка.
ПАКЕТ ДЕТАЛИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1.19
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Треба да знаете пред да нарачате : Со цел да се спаси многу цена за вас, ние нудиме избор на бесплатен превозот methord : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Како снабдувач во оваа претставка, ние имаме повеќе од 7 години извоз искуство. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Време На Испорака :
а.Канцеларијата се наоѓа во Шенжен baoan која е eclomic развиен град. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ви благодариме. Времето за испорака е за 15-60 дена ( со Следење на Информации ) Ако не се стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . П : Како можам да се направи голем ред со малку пониска цена? О : Ако ви треба повеќе од 15pcs за секој објект, може да се направи неплатени цел. Ние само брод да се потврди цел адреси. Исто така добредојдени да vist нашата компанија. Ви благодариме за вашиот coopeation однапред. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. А : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, 5stars повратни информации ќе биде голема appriciated.

Бренд Име:
TOOLFIT
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
1176
is_customized:
No
Тип:
накит одлуки алатки
Функција:
рака алатка
Име:
компас divider
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
3inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ