.

.

22pc X canbus Грешка Слободни LED Читање Сијалица Внатрешни работи Купола Светлина за Полнење за БМВ Х5 E53 3.0 јас 4.4 јас 4.6 е 4.8 е (2000-2006)

22pc X canbus Грешка Слободни LED Читање Сијалица Внатрешни работи Купола Светлина за Полнење за БМВ Х5 E53 3.0 јас 4.4 јас 4.6

DEN 1535.52
Количина на стоки

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007year во Dongguan Град во Кина.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил).
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Купи со доверба! Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас.
22pc canbu s Грешка слободни Х5 E53 LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(2000-2006)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби.

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Х5-Година:
2002,2005,2001,2000,2006,2003,2004,2007
BMW Модел:
X5
Име На Модел:
X5
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Напон:
12V
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
ZOOMSEEZ мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
Х5 E53 Led внатрешни работи light пакет
живот време:
Во текот 50000hours
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
R

Тие исто така купуваат со овој производ