.

.

Леќи на камерата Зумирање Поправка на Дел За SONY DSC W570 W580 W630 W650 WX7 WX9 WX30 WX50 WX70 Дигитална Камера

Леќи на камерата Зумирање Поправка на Дел За SONY DSC W570 W580 W630 W650 WX7 WX9 WX30 WX50 WX70 Дигитална Камера

DEN 345.00
DEN 383.52
-10 %
Количина на стоки


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
Луди RZX
Компатибилен Бренд:
За sony
Број На Модел На:
DSC W570 W580 W630 W650 WX7 WX9 WX30 WX50 WX70
R

Тие исто така купуваат со овој производ