.

.

Дејвид Ѕвезда Шарм ѓердан со Синџир од не ' Рѓосувачки челик Hexagram Ѕвездата на Давид приврзоци Златна Боја Еврејски накит за мажи P286

Дејвид Ѕвезда Шарм ѓердан со Синџир од не ' Рѓосувачки челик Hexagram Ѕвездата на Давид приврзоци Златна Боја Еврејски накит

DEN 288.00
DEN 574.56
-50 %
Количина на стоки

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/ EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). Ако треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Стандардниот пакет е како што следи слики.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина. Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Таму е бесплатен превозот за сите нарачки во нашата продавница. Голема количина цел може да ви треба повеќе денови за да го подготви. Ви благодариме!
.
Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Ви благодарам многу за вашата поддршка. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас.
За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Злато Foxtail Ѓердан жолта ' Печат Platinum/жолто Злато Позлатен/Розово Злато Трендовски 46 CM/ 55 CM/66 CM Злато Синџир Ѓердан За Мажи N942
Злато Foxtail Ѓердан Од Злато Синџир Злато Синџир За Мажи
Стил : мода накит pendant ѓердан
Материјал : жолто злато/ розово злато/ црна позлатен пиштол, 316 L не ' рѓосувачки челик
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка /жени/ мајка/ девојка/мажи/момче
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 синџир, 1 pendant, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок).

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
Kpop
Број На Модел На:
P286
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
роуз злато позлатен
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ