.

.

слободен испорака на Гориво shutoff електромагнетниот за МАЧКА 246 skid steer за Perkins 2848A278 запре електромагнетниот

слободен испорака на Гориво shutoff електромагнетниот за МАЧКА 246 skid steer за Perkins 2848A278 запре електромагнетниот

DEN 2832.00
Количина на стоки


Гориво shutoff електромагнетниот за МАЧКА 246 skid steer за Perkins 2848 A278 запре електромагнетниот
1. Референтен Дел Бр. :
Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)
Бренд Име : ОЕМ
Дел Број : 2848 A278
Напон : 12 V
Одговара за МАЧКА 246 skid steer
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2848A278
Бренд Име:
ICOMTEC
перформанси:
Одлични
Број На Модел На:
2848A278
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ