.

.

400pcs бесплатен превозот рачно изработени пакување, налепници,подарок stikcers и етикети,3.5 см пекарница white/black пакување хартија налепници

400pcs бесплатен превозот рачно изработени пакување, налепници,подарок stikcers и етикети,3.5 см пекарница white/black пакување

DEN 724.00
DEN 762.24
-5 %
Количина на стоки


Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Рачно изработени налепница
Количина : 400pcs
8pcs во еден лист
Боја : бело/црна
Големина : кол 3.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.5 см
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.7%
Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
DeeJey
Техника:
Печатени
Материјал:
Платно
Употреба:
Облека
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
GT-BK16010417
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ