.

.

Топла Продажба Моден Дизајн Зголеми Цвет Ѓердан Жените Гроздобер Црно Јаже, Верига Камелија Краток Чипка Ѓердан Пријатели Подарок Трговија На Големо

Топла Продажба Моден Дизајн Зголеми Цвет Ѓердан Жените Гроздобер Црно Јаже, Верига Камелија Краток Чипка Ѓердан Пријатели Подарок

DEN 115.00
DEN 225.60
-49 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XL452
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Должина:
50cm
Pendant Големина:
5.5 cm
Функција:
Убавина
Должина:
46cm+7cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ