.

.

32-милиметри Автомобилски Вентилатор Спојки Орев Клуч Пумпа за Вода на Носителот Алатка За BMW FORD

32-милиметри Автомобилски Вентилатор Спојки Орев Клуч Пумпа за Вода на Носителот Алатка За BMW FORD

DEN 543.00
DEN 571.20
-5 %
Количина на стоки

Опис на производот 32-милиметри Автомобилски Вентилатор Спојки Орев Клуч & Пумпа за Вода на Носителот Алатка За BMW FORD
Фан Спојки Клуч Пумпа за Вода Центар Носителот Алатка За BMW FORD Тоа ги отстранува заклучување ореви на термо-Слатка навивачи на Форд, БМВ возила. BMW мотор модели : М4, M10, M20, M30, M40, M44, M50, M52, M52 TU, M54, M56, M60, M62, M70, M73 и крајот на автомобили.
Answer : ___________________________ Note : !!!
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Писмо за вас да ви се Заблагодарам за вашата поддршка и доверба со нашата компанија. Ние ја цениме соработката и пријателството меѓу нас, исто така, се очекува дека и ние би можеле да соработуваат поблиску, така што ќе може да функционира во синергија и се движи напред со заемна корист видите. Вашите коментари и сугестии на нашите услуги и производи не се секогаш високо внимание, ние подобрување на себе си и да ви обезбеди многу подобра услуга и цената, како и супериорен квалитет и пократко време на испорака. Уште еднаш ви благодариме за обезбедување на нас можности да работат со вашата компанија и ние би сакале да ви обезбеди најдобра услуга како што може во иднина. Со почит,
Јас f ќе ги нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние би сакале да работат со вас за да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Име На Модел:
UT
Специјални Функции:
EA888 Мотор Времето Постави Алатка
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
2.1kg
Бренд Име:
UTOOL
R

Тие исто така купуваат со овој производ