.

.

7x10MM Риба Тибетската Антички Сребрен Spacer Монистра DIY Монистра Накит Одлуки Буци Европската Монистра 100Pcs/многу

7x10MM Риба Тибетската Антички Сребрен Spacer Монистра DIY Монистра Накит Одлуки Буци Европската Монистра 100Pcs/многу

DEN 272.00
DEN 388.80
-30 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Метал
Боја : Сребрена
Големина : 7x10 MM
Количина : 100 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван ch ина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи within2-5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10MM
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
EL335
R

Тие исто така купуваат со овој производ