.

.

трговија на големо Злато Polka Точка Turban Headband девојка голем лак Headband Ткаенина Лак Headband Коса Додатоци 240pcs/многу

трговија на големо Злато Polka Точка Turban Headband девојка голем лак Headband Ткаенина Лак Headband Коса Додатоци 240pcs/многу

DEN 17418.00
DEN 19353.60
-10 %
Количина на стоки


Злато Polka Точка Turban Headband Бебе Headband Бебе Врзување Чвор Глава Заврши Ткаенина Лак Headband Коса Додатоци .
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки. за 0-4years стари
димензии : ширина 4.5 cm,периметар about14.2inch
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Dot
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Magicfty
Пол:
Девојки
Име:
јазол headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Сина
Color4:
Црвена
Color5:
Лаванда
material1:
стара
R

Тие исто така купуваат со овој производ