.

.

1250mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

1250mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

DEN 3360.00
Количина на стоки


- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.така имаме најдобрите превозот цена.Ако не се итни нашите производи. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.ние може да направи најдобро за вас
3.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.E-mail : e-mail од aliexpress 3. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.Како имаме долгорочна соработка на логистика . ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.може да се купи воздух mail. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. испорака : 1.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL . Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .кога ви требаат нашите производи итна.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.Тоа е десно.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.

Водич Ширина или Дијаметар:
20
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR20
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ