.

.

Шангај Приказна топла продажба mens лен кошула Традиционален Кинески кошула бамбус лисја печати Танг врвот мандарина јака кошула

Шангај Приказна топла продажба mens лен кошула Традиционален Кинески кошула бамбус лисја печати Танг врвот мандарина јака кошула

DEN 727.00
DEN 1102.08
-34 %
Количина на стоки


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Материјал:
Лен,Памук
Пол:
Мажи
Бренд Име:
шангај приказна
Број На Модел На:
M0004
R

Тие исто така купуваат со овој производ