.

.

Оригинална Батерија За T400 2764 2765 6473 7417 FRU 42T4771 42T5262 42T5264 42T4678 42T4745 9Cell 85Wh

Оригинална Батерија За T400 2764 2765 6473 7417 FRU 42T4771 42T5262 42T5264 42T4678 42T4745 9Cell 85Wh

DEN 2404.00
DEN 2584.80
-7 %
Количина на стоки


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го Замени Дел Број :
41 U3196, 41 U3197, 41 U3198, ASM P/N 42 T4547, ASM P/N 42 T5226, ASM P/N 42 T5230, ASM P/N 42 T5263, ASM P/N 42 T5265, FRU P/N 42 T4652, FRU P/N 42 T5225, FRU P/N 42 T5229, FRU P/N 42 T5262, FRU P/N 42 T5264
Погодни за :
Think Pad R61 Серија (14.1" widescreen)
Think Pad R61 7732, Think Pad R61 7733, Think Pad R61 7734, Think Pad R61 7735, Think Pad R61 7736, Think Pad R61 7737, Think Pad R61 7738, Think Pad R61 7742, Think Pad R61 7743,
Think Pad R61 7744, Think Pad R61 7751, Think Pad R61 7753, Think Pad R61 7754, Think Pad R61 7755
Think Pad R61i Серија (14.1" widescreen)
Think Pad R61i 7732, Think Pad R61i 7742
Think Pad R61e Серија (14.1" widescreen)
Think Pad T61 Серија (14.1" widescreen)
Think Pad T61 1959 Година, Think Pad T61 6377, Think Pad T61 6378, Think Pad T61 6379, Think Pad T61 6480, Think Pad T61 6481,
Think Pad T61 7658,
Think Pad T61 7659, Think Pad T61 7660,
Think Pad T61 7661, Think Pad T61 7662, Think Pad T61 7663,
Think Pad T61 7664, Think Pad T61 7665
Think Pad T61p Серија (14.1" widescreen)
Think Pad R400 Серија
Think Pad R400 7443
Think Pad T400 Серија
Think Pad T400 2764, Think Pad T400 7417
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Слика :
Тест :
Пакет :

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
t400
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
204.90 x 75.75 x13.25 mm
Тежина:
250g
Примена:
за lenovo
Напон:
10.8 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
85Wh
R

Тие исто така купуваат со овој производ