.

.

Злато Flugelhorn Phosphor Бакар Цевки Бб Копчињата Со Flugel рог Случај Понесе 11.3 mm Бел 153mm

Злато Flugelhorn Phosphor Бакар Цевки Бб Копчињата Со Flugel рог Случај Понесе 11.3 mm Бел 153mm

DEN 22754.00
DEN 23952.00
-5 %
Количина на стоки

Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Обично Ние испрати стоката од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.и тоа нема да ве изневерам. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
4 Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница
2 Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Овој опсег на flugelhorn е постојано обезбедување на инструмент кој врши начин надвор од неговата цена.
5 За Нас
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Ви благодариме!
. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Со децении искуство зад производството на оваа парична казна инструмент, можете да бидете апсолутно сигурни во своите перформанси и издржливост. Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница.

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
Златен Лак
Број На Модел На:
како се покаже
Pisiton Материјал:
monel вентили
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ