.

.

НАЈДОБРИ ТУРБО RHF4 IHIVA70 F400010 VF40A013 35242096F VA70 Масло кул Турбина Турбополнач За JEEP Cherokee Мотор В.М. ОД 2,5 L CRD 2001-

НАЈДОБРИ ТУРБО RHF4 IHIVA70 F400010 VF40A013 35242096F VA70 Масло кул Турбина Турбополнач За JEEP Cherokee Мотор В.М. ОД 2,5

DEN 10697.00
DEN 11755.20
-9 %
Количина на стоки

15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите,
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате. ОД 2,5 L CRD
Кул : Масло за ладење или масло за подмачкување само
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
RHF4 VA70 IHIVA70 F400010 35242096F За Jeep Cherokee В.М. ОД 2,5 L CRD
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
2001-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
6kg
Турбо Модел :
RHF4 Turbo
Дел Број:
IHIVA70 VA70 VF40A013 F400010
ОЕМ број:
35242096F
Апликацијата возило:
За Jeep Cherokee 2.5 L CRD 2001-
Примена на моторот:
В.М. ОД 2,5 L CRD Масло за ладење или масло за подмачкување само
Кул:
вода за ладење и масло за подмачкување Турбо Турбополнач
R

Тие исто така купуваат со овој производ