.

.

Портрет на нафта сликарство една личност, Уметник обичај насликани од вашата фотографија во различни големини насликани на платно

Портрет на нафта сликарство една личност, Уметник обичај насликани од вашата фотографија во различни големини насликани на платно

DEN 6384.00
DEN 6719.52
-5 %
Количина на стоки


Како тоа се работи :
1.Користете го купи тоа сега за да купите некоја цел.
2. Ми испратите ваша слика по е-пошта.
3. Ова е за едно лице портрет.
4. Тоа е вистински маслото на платно.
5. Цената е вклучувајќи DHL, Fed Ex , UPS-от или ЕМС изразат испорака! ГОЛЕМИНА : HMQT1051 A : 12 X16" (за 30x40cm) HMQT1051 B : 16 X20" (за 40x50cm) HMQT1051 C : 20 X24" (за 50x60cm) HMQT1051 D : 24 X32" (за 60x80cm) HMQT1051 E : 32 X48" (за 80x120cm) ОРИГИНАЛНИ ФОТО : ЗАВРШИ ПРИЛАГОДЕНО ПОРТРЕТ МАСЛОТО Враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12month бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина (Инчен):
HMQT1051A, HMQT1051B, HMQT1051C, HMQT1051D, HMQT1051E
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Realist
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
HMQT1051
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
R

Тие исто така купуваат со овој производ