.

.

Бесплатен превозот Домот лили никогаш не секна љубов дневна соба и спалната соба декоративни ѕид налепници ,removeable позадина ѕид налепница

Бесплатен превозот Домот лили никогаш не секна љубов дневна соба и спалната соба декоративни ѕид налепници ,removeable позадина

DEN 402.00
DEN 432.00
-7 %
Количина на стоки


(1)детали за Производот и големина на Моден Дизајн и Висок Квалитет. Материјал : ПВЦ Големина за : 60*90cm, заврши големина : 135x97cm Пакет : 1 PC ПВЦ Ѕид Налепница убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија, ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера ,Тоа ќе ви даде неверојатна допир да вашиот interio.
(2)Користењето и предност
Decals се направени од висок квалитет, водоотпорен, и издржливи винил и ќе се држиме до било каква мазна површина како што се ѕидови, врати, стакло, кабинети, апарати, итн. Можете да додадете свој уникатен стил за неколку минути! Оваа decal е совршен подарок за пријател или семејството кои уживаат во украсување на нивните домови. Креативни уметнички за вас и нема да го оштети вашиот ѕидовите! Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. Брзо и лесно да се примени~!!!
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај

Број На Модел На:
АЈ-578
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ