.

.

999 24K Жолто Злато & A Одделение Природни (Jadeite) Риби Pendant

999 24K Жолто Злато & A Одделение Природни (Jadeite) Риби Pendant

DEN 4092.00
DEN 4704.00
-13 %
Количина на стоки


Информации за производот
28mm x 19mm
Превозот :
*Ние ќе брод Со Емс Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање :
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање пакет

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
yangshengda
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
P003
Метали Тип:
Од Чисто Злато
Обликотшема:
Kwan-јин
R

Тие исто така купуваат со овој производ