.

.

50pcs 7M1 Вистинска Ѕвезда Магнум Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот За Бесплатен Превозот

50pcs 7M1 Вистинска Ѕвезда Магнум Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот За Бесплатен Превозот

DEN 343.00
DEN 456.96
-25 %
Количина на стоки


Пред-sterilized со еднакви можности за Гас, На Бар
Поединечно Блистер Пакуваат
50 Тетоважа Игли По Кутија
Печат Со Стерилизација Истекот Датум

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
1207M1
Бренд Име:
ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА
Игла бар дијаметар:
0.35 mm
вкупна должина:
5.56 инчен/14cm
Игла совет должина:
0.91 инчен/2.3 см
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Тежина:
200g
Количина:
50pcs/Кутија
коси:
2.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ