.

.

WCB 75 Пренослива Опрема Масло Пумпа 220V експлозија доказ моторни 75 литар/минута леано железо глава

WCB 75 Пренослива Опрема Масло Пумпа 220V експлозија доказ моторни 75 литар/минута леано железо глава

DEN 9744.00
Количина на стоки

WCB 75 Пренослива Опрема Масло Пумпа 220 V експлозија доказ моторни 75 литар/минута леано железо глава
WCB опрема пумпа е низок притисок, енергија-заштеда на микро-портабл пумпа, идеален за станови за продажба без главната моќ вратило масло тапани, но исто така и за рафинерии, електрични централи, електрични централи, трафостаници (простор) и дизел испорака депо, нафта, сурова нафта, тешка нафта, итн., опремени со бакар опрема може да се користи за транспорт на бензин и други течности од ниска флеш точка
Ако сакате различни напон ,Pls дозволете ни да знам!
Ако сакате Експлозија-доказ мотор, исто Така pls дозволете ни да знам!

Напон:
220v 50hz, 380v 50hz
Притисок:
Низок Притисок
Структура:
Опрема Пумпа
моќност:
Електричен
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Употреба:
Масло
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
wcb-75
Гориво:
Електричен
Примена:
tranfer масло
R

Тие исто така купуваат со овој производ