.

.

Новиот мојот монети 33mm одговара 35mm монета носителот на владата приврзоци feliz цвет со црна кристал супер херој ѓердан за жена Г-ѓа девојка

Новиот мојот монети 33mm одговара 35mm монета носителот на владата приврзоци feliz цвет со црна кристал супер херој ѓердан за

DEN 115.00
DEN 143.52
-20 %
Количина на стоки


Опис на производот
Бои : сребрена и glod и роуз злато
Големина : За 31-33 MM
Пакување : 1 PC/ЈП и Меур торба
Занаети : Позлата боја
Тежина : Околу 12 G
Материјал : Алуминиум Во Еко-Пријателски
Фото Галерија
Покажуваат резултатите
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $500, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AX1M-010105
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
xuben
боја-02:
Злато
боја-003:
Сребро.
боја-004:
Роуз Злато
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични
Тип На Објект:
Приврзоци
Style1:
Класичен
Големина:
33mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ