.

.

Топла 6mm Тон Сребро Позлатен Filigree Цвет Мушка Капи Наоди Накит Додатоци DIY Занает 500pcs/многу

Топла 6mm Тон Сребро Позлатен Filigree Цвет Мушка Капи Наоди Накит Додатоци DIY Занает 500pcs/многу

DEN 306.00
DEN 470.40
-35 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Алуминиумски
Големина : 6mm
Боја : Сребрена
Количина : 500 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван ch ина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи within2-5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Метал
Големина:
6mm
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Должина:
0.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
40g
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Висина:
0.17cm
Производ Карактеристики:
цвет мушка капи
Број На Модел На:
EL333
R

Тие исто така купуваат со овој производ