.

.

MaiTongDa 19.0 Инчен TFT PVA LCD Панел LTM190E4-L02 1280 RGB*1024 SXGA CCFL LCD Дисплеј LVDS LCD Екран 2ch,8-битни

MaiTongDa 19.0 Инчен TFT PVA LCD Панел LTM190E4-L02 1280 RGB*1024 SXGA CCFL LCD Дисплеј LVDS LCD Екран 2ch,8-битни

DEN 8208.00
DEN 9119.52
-10 %
Количина на стоки


19.0 Инчен TFT PVA LCD Панел LTM190 E4-L02 1280 RGB*1024 SXGA CCFL LCD Дисплеј LVDS LCD Екран " 2ch,8-битни
За LTM190 E4-L02 Опис на Производот : Панел Бренд 0 Панел Модел LTM190 E4-L02 Панел Тип a-Si TFT-LCD Панел Панел Големина 19.0 инчи со Резолуција 1280(RGB)×1024(SXGA) Display Mode PVA, Нормално Црна, Transmissive Површината Antiglare(Haze 44%),Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1500 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M(8-битна) Одговор Rime 13/7 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 89/89/89/89 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS ("2ch,8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање :
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Квалитет :
Ние продаваме бренд-нови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.
Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.
Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

Бренд Име:
MaiTongDa
Број На Модел На:
LTM190E4-L02
Тип:
TFT
Панел Модел:
LTM190E4-L02
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
19.0 Инчен
Резолуција:
1280(RGB)*1024(SXGA)
Display mode:
PVA, Нормално Црна, Transmissive
Осветленоста:
250 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
1500
Тип На Светилка:
CCFL
Влезен Напон:
LVDS (2ch,8-битна)
R

Тие исто така купуваат со овој производ