.

.

wongshi Модерна Злато Црна Матирано Стакло Топката Pendant Светилка Минималистички Креативна Личност Магија Грав Ретро Pendant Светла

wongshi Модерна Злато Црна Матирано Стакло Топката Pendant Светилка Минималистички Креативна Личност Магија Грав Ретро Pendant

DEN 7363.00
DEN 11328.00
-35 %
Количина на стоки

wongshi Модерна Злато Црна Матирано Стакло Топката Pendant Светилка Минималистички Креативна Личност Магија Грав Ретро Pendant Светла Тело Материјал : Железо,Стакло; Светилка тип : Блескаво светилки; Енергија LED лампи; Технологија : Насликани; Глави : 16 Глави; Напон : AC110v - 240 V 50/60 HZ; Применливи простор : Дневна соба и трпезарија Спалната соба на другиот / другата; Стил : Модерна Железо Лустерот светла, Телото Боја : Златна Боја, Црна Боја; Луковици : G4 извор на светлина за слободни; Боја температура : топло бела, Ладно Бела; Сите потребни делови за соберат светилка се вклучени.

Емитуваат Боја:
Ладна Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,RoHS,CQC,CCC,FCC,CE
Заврши:
Железо
Абажур Боја:
Сребрена,Златна,Бела,Црна
Гаранција:
3 Години
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Сензор,Далечински Управувач,Knob префрлате
Бренд Име:
wongshi
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
pendant светилка
Техника:
Насликани
Е dimmable:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
G4
Број на извори на светлина:
15~20
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Извор На Енергија:
AC
R

Тие исто така купуваат со овој производ