.

.

3 Еез TUV-CE ПРЕСТАПНА IP67 40W AC85-277V LED Драјвер 10-18x3W 600mA DC30-60V Постојан Струја LED Моќ За Таванот Светилка Бесплатен Превозот

3 Еез TUV-CE ПРЕСТАПНА IP67 40W AC85-277V LED Драјвер 10-18x3W 600mA DC30-60V Постојан Струја LED Моќ За Таванот Светилка Бесплатен

DEN 1368.00
DEN 1439.52
-5 %
Количина на стоки


3 Парчиња Висока ПРЕСТАПНА Водоотпорен IP67 од Страна на TUV-EMC LVD CE Сертификација Изолација 40 W AC85-277 V LED Драјвер 10-18 Cx3 W 600m A DC30-60 V Постојан Струја LED Напојување За Floodlight Бесплатен Превозот
Информација за производот : Име : LED возење напојување Бренд : SUNSPURT Спецификации : 10-18 C*3 W Големина : 112*37*30ММ 10-18 Серија 3 W од Страна на TUV-EMC LVD CE Сертификација Водоотпорен IP67
Производ параметри : Влезен напон : AC 85-277 V Излезен напон : DC 30-60 V Излез тековната : 580-600 MA Ефикасност : >90% фактор на Моќ : престапна>0.95 Тежина : 200 G
Карактеристики на производот : Фабрика за директна продажба! Изолација Три години гаранција! Висок квалитет на Висок квалитет на проектот Долг живот capacitor Ефикасност на Ниво : V Висока ПРЕСТАПНА ефективни Постојан Струја Оган retardant материјал школка! За LED крушка светилка За Таванот Светилка За Панел светлина За Дискутираше во Текот температура заштита во Текот напон заштита

Wattage:
LC40W10-18C3WIP
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Бренд Име:
SUNSPURT
сертификација:
ЕМК,LVD,RoHS,CE
Влезниот Сигнал:
50/60HZ 0.3 МАКС
Гаранција:
3 Години
Приклучок Тип:
Никој
Тежина:
200g
Излезниот Напон:
ВАШИНГТОН 30-60V
Број На Модел На:
LC10-18*3W-Водоотпорен
Влезен Напон:
AC 85-277V
Карактеристики:
Постојан Струја
Повратен Сигнал:
580-600MA
Материјал:
pcb
Моќ опсег:
20-40W
Ефикасност:
>90%
Фактор на моќност(ПРЕСТАПНА):
>0.95
Големина:
112*37*30mm
изолација:
Yes
Хармонично:
Сертификат:
Од страна на TUV-EMC LVD
Спецификации:
10-18 Серија 3W
бран:
Сегашниот Опсег:
580-600MA
R

Тие исто така купуваат со овој производ