.

.

DY сет на high-end бренд сребро казна шема вратоврска клип Cufflinks француски кошула Cufflinks вратоврска клип поставен мажите бесплатен превозот кутија

DY сет на high-end бренд сребро казна шема вратоврска клип Cufflinks француски кошула Cufflinks вратоврска клип поставен мажите

DEN 432.00
DEN 575.52
-25 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
DY-473
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
R

Тие исто така купуваат со овој производ