.

.

Нова Батерија Електрични Око Massager Топло Ладно Око Нега Машина Вибрациона Масажа Уред Се Отстрани Навремено Око Осветлување

Нова Батерија Електрични Око Massager Топло Ладно Око Нега Машина Вибрациона Масажа Уред Се Отстрани Навремено Око Осветлување

DEN 2591.52
Количина на стоки

Нова Батерија Електрични Око Massager Топло Ладно Око Нега Машина Вибрациона Масажа Уред се Отстрани Навремено Око Осветлување Врвен Квалитет Од 10 Години искуство во производство
Функции :
Тоа им помага да се борат проблеми со очите, како што се едем, замор, сува очи и темни кругови, итн. за да се спречи од почетокот на брчките околу очите, и направи очи сјај и да биде енергичен, во секое време.
1. Олеснување замор
2. Отстранување на темните кругови и подпухналост под очите.
3. Олеснување на болка околу очите.
4. Олеснување око едем.
5. Се спречи очи од брчки.
Режими и прирачник :
1. Топла режим : за да ја активирате очи.
Постојана топлина третман со 40 целзиусови степени температура е соодветната температура за лекување на повеќето чувствителни и кревка кожата околу очите. Постојана топлина може да се направи очите да се релаксираат брзо и активирање на очите клетки, ослабување на меланин таложење и отстранување на подпухналост и темни кругови под очите.
Тупаница ниво : 37 целзиусови степени
Второ ниво : 38.5 целзиусови степени
Трето ниво : 40 целзиусови степени
Кога стартувале уредот, направете го тоа на првиот степен прв, а потоа се прилагоди на високо ниво и според вашите чувства. Се повлечеме на топлина боли. Користење на хранлива течност заедно за да се добие подобар ефекти. Поместете го уредот полека околу очите. Третман по едно око за околу 85 секунди. Потоа масажа на другото око во ист начин.
2. Кул режим : за да се разбудам
Се излади на температура со 19 целзиусови степени да се разбудам на поспан очи. Кул очите за 1-3 минути за да се елиминира заморот и сувост по остане цела ноќ работат во текот на ноќта.
Кога започна, таа е 19 целзиусови степени во прв степен. И држи 19 целзиусови степени под режим на ладно. По чистење на лицето, ладна облога со користење на уред за околу 80 секунди на едно око за да се елиминира подпухналост. Потоа промена на другото око во ист начин.
3. Вибрации на чекање
За да се стимулира очи " канали и обезбедувања и dredge меридијанска околу очите преку висока фреквенција на вибрации, враќање на око виталност. Топла и ладна терапија на околу очите е еден вид на масажа која е корисна за око здравјето.
Спецификации :
Максимална моќност : 7.8 W
Изградена во батерија капацитет : 1000m Ah
Време на полнење : 3 часа
Работно време : 20 минути на време
Време во мирување : за 40 часа
Вклучуваат :
1 x Уред
1 x Упатство
1 x USB Кабел
Ве молиме контактирајте со нас ако постои нешто што ние би можеле да ви помогнат,ние ќе ги нудат брз одговор и добра услуга. 1. ние се успее во зависност од вашето задоволство. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако сте задоволни нашите предмети, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(Пет ѕвездички). 3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни со нашите производи.

Примена:
Лице
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
icarekit
Состојба:
Нови
Тип:
око massager
SKU:
420948
Потекло:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ