.

.

Atreus 4X Тркало на Автомобилот Гуми Работ Веѓа LED Атмосфера светилка Светлина За Nissan qashqai Citroen c4 c5 c3 Chevrolet cruze aveo Peugeot

Atreus 4X Тркало на Автомобилот Гуми Работ Веѓа LED Атмосфера светилка Светлина За Nissan qashqai Citroen c4 c5 c3 Chevrolet

DEN 1152.00
DEN 1440.00
-20 %
Количина на стоки


Универзален стил
Опис на производот : Овој производ е нов вид на зелено светло извор. Целата светилка без загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки; Светлечки униформа, светла боја полна, трајна константа. Автомобил декорација осветлување, за да се обезбеди пријатен светлина од светлина и сенка визуелно искуство.
Карактеристики на производот : Школка во боја : црна / бела / сребрена Светлина Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / Зелена Светлина режим : switch за да вклучите режим, често светла / пукна флеш / дишење Работен напон : 12 V ~ 24 V Излез го оценувате : 8 W Линија должина : 3.5 М Оперативни температура : -40 ℃ ~ 105 ℃ Производ Фотографии :

Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
Atreus
Објектот Дијаметар:
10cm
Име На Модел:
LMD
Материјал Тип:
Силиконски Пластика
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Специјални Функции:
ОЕМ
Објектот Тежина:
0.3kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ