.

.

84 Џебови Фото Албум Книга Стил Носителот Слатка Боја Албум за 3 Инчен Мини Fuji Instax & Име Картичка 7 s 8 25 50 s

84 Џебови Фото Албум Книга Стил Носителот Слатка Боја Албум за 3 Инчен Мини Fuji Instax & Име Картичка 7 s 8 25 50 s

DEN 336.00
DEN 559.68
-40 %
Количина на стоки


84 Џебови Фото Албум Книга Стил Носителот Слатка Боја Албум за 3 Инчен Мини Fuji Instax & Име Картичка 7 s 8 25 50 s Производ големина : 12*19.5*1.5 CM Производ тежина : 100g Стока единица : еден Производ внатре страници : 14 страници (додадете до 84 Polaroid фотографии)

Тип:
Кабинетот Тип
Стил:
Viscose Фото Албум
Број На Модел На:
фото албум
Маска Материјал:
PP Површината Фото Албум
Бренд Име:
Ergen
Употреба:
Општи Фото Албум
Фото Складирање Количина:
Задолжителен:
Термички Обврзувачки
Големина:
6 inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ