.

.

SHELI лаптоп Плоча За hp G4 G6 Г-7 650199-001 DA0R13MB6E0 HM65 HD6470/1G Не-интегрирана графичка картичка

SHELI лаптоп Плоча За hp G4 G6 Г-7 650199-001 DA0R13MB6E0 HM65 HD6470/1G Не-интегрирана графичка картичка

DEN 4498.00
DEN 4784.64
-6 %
Количина на стоки


Контакт :
1.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба.
Враќање политика :
1. Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,VGA
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
g4
Чипсет Производител:
Intel
Максимална Ram Капацитет:
16 GB
Почетен Датум:
2011
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
800 MHz
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
is_customized:
Yes
Дел Број:
650199-001
Одбор Број:
650199-001
Тестирани:
DMark ,Linebench R10,Батерија Марк...
Објектот Состојба:
Скоро Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ