.

.

Velour Т-Маица на Мажите 2018 High Street О-вратот Кадифени Ткаенини Хип-Хоп Kanye west Streetwear Грабеж Солидна Боја Кратко Sleeve маици

Velour Т-Маица на Мажите 2018 High Street О-вратот Кадифени Ткаенини Хип-Хоп Kanye west Streetwear Грабеж Солидна Боја Кратко

DEN 624.00
DEN 832.80
-25 %
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HANGJIA
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
High Street
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Velour
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шема:
Полна Боја
Големина:
S,M,L,XL,XXL
ткаенина име:
Сомот
Оглас година 8:
2018
Sleeve:
Кратко Sleeve
Стил:
европа и америка
Технологија:
Колаж / спојување
R

Тие исто така купуваат со овој производ