.

.

JIGU 14.8 V Лаптоп Батеријата L12S4K01 L12L4K01 За Леново За Ideapad Z400 Z400S Z400A Z400T Z510 Z510A Z500 Z500A

JIGU 14.8 V Лаптоп Батеријата L12S4K01 L12L4K01 За Леново За Ideapad Z400 Z400S Z400A Z400T Z510 Z510A Z500 Z500A

DEN 1058.88
Количина на стоки

Ова ни овозможува да се обезбеди најмногу до-to-date батеријата пакет тестирање за најнапредните преносни потрошувачки електронски производи. Во сите случаи, Ние ќе ги сноси трошоците за техничари на постројката за поправка/замена било предмети дадени до нас, во рамките на гарантниот рок(Утврдено дека се неисправни од нашите техничари); додека клиентите ќе бидат одговорни за круг-начин на превозот обвиненија за испраќање на нивните производи за поправка место и да се врати.
Answer : ___________________________ Note :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп.8 V-2600m Ah/39 WH
Answer : ___________________________ Note : Лаптоп Компатибилни Модели : За Ideapad Z400 A-МФИ За Ideapad Z400 A-О За Ideapad Z500 A-МФИ За Ideapad Z510-МФИ За Ideapad Z510-ISE За Ideapad Z510-О За Ideapad Z510 A Z500 A-ISE Лаптоп Дел броеви : L12 L4 K01 L12 M4 E21 L12 M4 K01 L12 S4 E21 L12 S4 K01
За НАС :
1. Ние продаваме само квалитетни производи од квалитетни добавувачи,сите батерии да бидат тестирани пред да го продаде. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел. Овој производ има 12 месеци гаранција. Шопинг со нас е сигурна и безбедна.

Капацитетот На Батеријата:
2200MAh, 2600MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
14.8 V
Број На Модел На:
Z510A Z500 Z500A
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
4 клетки
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
1 година
Батеријата клетки:
4cell Гранд A, new
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ