.

.

SHELI лаптоп Плоча За hp 450 250 2000 1000 685768-001 интегрирана графичка картичка целосно тестирани

SHELI лаптоп Плоча За hp 450 250 2000 1000 685768-001 интегрирана графичка картичка целосно тестирани

DEN 3866.00
DEN 4112.64
-6 %
Количина на стоки

45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни.
Контакт :
1.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење,Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Ако не сте сигурни, обратете се.
Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне (Пред и По Продажба). Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" и е-пошта
2. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек. Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници)
3.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН 5 Ѕвезда . Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени.

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,USB 2.0,Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
685768-001
Чипсет Производител:
Intel
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
испорака:
1-3working дена по paymeng
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ