.

.

12pcs Бела Ликовна Уметност, Цртање Не-токсични База Пастел, Моливи Сет За Уметник Скица C26

12pcs Бела Ликовна Уметност, Цртање Не-токсични База Пастел, Моливи Сет За Уметник Скица C26

DEN 222.00
DEN 257.76
-14 %
Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Дрвени Уметник пастелни молив. Животна средина-пријателски и безбедно. Најдобрите алатки за скицирање и цртање. Количина : 1 Set (12 Парчиња) Забелешка : може да биде 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Бренд Име:
ZHUTING
Доведе Цврстина:
HB
Растворливи Или Не:
Pastille
Број На Модел На:
Моливи
Доведе Боја:
Обоени
R

Тие исто така купуваат со овој производ