.

.

Мулти-функционални Виткање мулти-функција примите пакет точка ватенка добие торба за чување торба 51*17*33cm бесплатен превозот

Мулти-функционални Виткање мулти-функција примите пакет точка ватенка добие торба за чување торба 51*17*33cm бесплатен превозот

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %
Количина на стоки

Мулти-функционални Виткање мулти-функција примите пакет точка ватенка добие торба за чување торба 51*17*33cm
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help.aliexpress.com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи(покриени) САД$ 14.00 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.50 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.50 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.50 /парче

боја:
Зелена, Сина, Розова, Виолетова, Кафена, Портокалова, Deep Blue, морнарица
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Oxford
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
278-15-1-874
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
складирање торба
Капацитет:
51*17*33cm
Спецификација:
51*17*33cm
Тежина:
310g
Материјал:
Oxford
Големина:
51*17*33cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакување:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ