.

.

Hyperbole Обетки За Жените Луксузни Црвени Усни Срцето Кристал Dangle Обетки Трендовски Метал Шарм Накит Brincos Партија Подароци 2018

Hyperbole Обетки За Жените Луксузни Црвени Усни Срцето Кристал Dangle Обетки Трендовски Метал Шарм Накит Brincos Партија Подароци

DEN 103.00
DEN 160.80
-36 %
Количина на стоки

Hyperbole Обетки За Жените Луксузни Црвени Усни Срцето Кристал Dangle Обетки Трендовски Метал Шарм Накит Brincos Партија Подароци 2018 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Точка Законик : CH0034 Материјал : Цинк Легура Количина : 1 BUC / пакет Боја : избор на бои, како што е прикажано Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, дневна, итн Забелешка : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, благодарение 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме! 5. Пакетот вклучува : 1pc x Обетки

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
Ла MaxZa
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
CH0034
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Hyperbole
Местото на Оригиналот:
Кина
Повод:
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок
боја:
како Слика
превозот:
Превозот во Светот
Мин. цел:
Не Мин Цел Барање
Цел Процес На Времето:
Испорака во рок од 48 часа
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас
Предности:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
R

Тие исто така купуваат со овој производ