.

.

3300027C Компатибилен со Црвено Мастило Кертриџ за Neopost IJ-25 Franking машини

3300027C Компатибилен со Црвено Мастило Кертриџ за Neopost IJ-25 Franking машини

DEN 1199.52
Количина на стоки


Оваа компатибилен Neopost производ е компатибилен Neopost Neopost IJ25 мастило кертриџ.
Со овој Neopost IJ25 мастило кертриџ ние ќе се обезбеди најдобри перформанси и сигурност од вашиот Neopost IJ25 franking машина. Тоа ќе произведува импресивен, остар, кристално јасно franked впечатоци на секој mail точка секој пат кога ќе користите franking машина со овој компатибилен кертриџ.
Спецификации Идеален за Franking Машина Модели : Neopost IJ25 Кертриџ Тип : Компатибилен Кертриџ Боја : Не Флуоресцентни Сина Neopost Замена Дел Број / Шифра(s) : 3300027 C
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
Други
Бренд Име:
KLDink
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
3300027C
Компатибилен Бренд:
Neopost
боја:
Не Флуоресцентно Црвено
Пакување:
1 патрон/картон
Должност циклус:
До 2,500 впечатоци
Достапност:
во парк
Ги споредува да:
Neopost IJ25 Franking машини
R

Тие исто така купуваат со овој производ