.

.

Myslc Печатени Покритие За Archos 101e Неонски 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

Myslc Печатени Покритие За Archos 101e Неонски 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

DEN 431.52
Количина на стоки


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел

Број На Модел На:
KXW03160086PCLC
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
за Archos 101e Неонски 10.1
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
19.4cm
Должина:
26.2cm
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
R

Тие исто така купуваат со овој производ